• TERMOPLASTİKLERE EXTRUZYONLA HAYAT VEREN FİRMA
  • info@burplast.com
  • +90 224 493 22 00

Tamamlayıcı İşlemler

Kalıplama:

Profillerimizin çoğunun sipariş üzerine olması sebebiyle, kalıplarımızın çoğunluğu müşterilere aittir; bununla birlikte, standart kalıplarımız içinde kapsamlı bir yelpazemiz bulunmaktadır. Tüm kalıplar tamamen sigortalıdır ve dahili olarak bakımı yapılmaktadır.

Renk ve diğer seçenekler:

Ürünler ilave bir masterbatch seçeneği ile çeşitli renklerde temin edilebilir. Esnek ekstrüzyonlar için, takılmayı kolaylaştıran ek bir kayganlaştırıcı ve esnek olmayan bir kordonun eklenmesinin seçenekleri vardır.

Baskı:

Bir mürekkep püskürtmeli yazıcıya yapılan yatırım, esnek ve sert malzemelerin hepsini sıralı yazdırmaya olanak tanır. Bu, ürün tanımlama, izlenebilirlik ve bir talimatın veya bir markanın tamamen reklamını yapan bir mesajın verilmesine yardımcı olur. Hali hazırda siyah ve sarı renklerde mürekkep baskı yapılabilmektedir. Bunun haricinde mühürleme yoluyla baskı yapılmaktadır.

Yapışkan bantlar:

Çeşitli genişliklerde çift taraflı kendinden yapışkanlı bantlar profillere, hem esnek hem de katı halde, üretim esnasında uygulanabilir. Bu, kendinden yapışkanlı bantların tutulmasından kaynaklanabilecek bulaşmayı önler ve değerli bir montaj yardımı sağlar.

Uzunlamasına kesmek:

Sert veya esnek olmak üzere tüm profiller, otomatik yatar bıçakları, giyotin bıçaklar ve otomatik testerelerdeki en son kesme ekipmanı tasarımlarını kullanarak müşterinin istediği uzunlukta kesilebilir.

İkincil işlemler:

Ekstrüzyon işlemleri için ikincil bir işlem olarak gereken herhangi bir iş; çentik açma, delik delme, sıcak desenleme, etiketleme ve ölçü toleranslarının dar olduğu işlerde hat dışı kesme müşteriye özel olarak yapılır.